Lody

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą lodów rzemieślniczych. Naszą przygodę z lodziarstwem rozpoczęliśmy w 2021r. i od razu wiedzieliśmy, że to jest to co chcemy robić. Produkcją lodów w naszej pracowni zajmują się wyłącznie dwie osoby, dlatego nasze lody mają zawsze powtarzalny i najlepszy smak. Nic nie dzieje sie tu przypadkiem. W naszej pracowni wyjątkowo dbamy o czystość i higienę pracy, co jest podstawą przy produkcji lodów. 

W naszej lodziarni serwujemy zarówno klasyczne smaki jak i te bardziej wyszukane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Śmietanka powstaje na bazie gęstej kremowej śmietanki 36% z dodatkiem prawdziwej wanilii. Do czekolady używamy włoskiej czekolady i wysokiej jakości kakao. Nasza królowa pistacja ma głęboki i wyrazisty smak, który jest dodatkowo wzmocniony kawałeczkami uprażonych orzechów pistacjowych. Hitem jest mango lassi, które stworzyliśmy na bazie jogurtu z dodatkiem limonki, mango i szczypty aromatycznego kardamonu. Karmelowe ciastko przełożone jest kawałkami ciasteczek z czekoladą, które sami wypiekamy. Naszym bestsellerem jest herbaciany earl grey z czarną porzeczką. Tylko u nas go spróbujecie. 

 

Nie używamy gotowych frużelin owocowych z wiaderka, które smakują sztucznie i nienaturalnie. Do wszystkich naszych lodów sami robimy owocowe konfitury na bazie prawdziwych owoców. Ma to ogromny wpływ na smak i tym się wyróżniamy. Dlatego nasza panna cotta z malinami jest przepyszna, a obok kremu cytrynowego z truskawkami nie przejdziecie obojętnie. Lubimy nieoczywiste i egzotyczne połączenia, takie jak kokos z mango czy sernik z matchą i limonką.